Sezar'ın Hakkı

Sezar'ın Hakkı sayfasında takdir ettiğiniz ve onurlandırmak istediğiniz kişi ve kurumlar hakkındaki mesajları iletebilirsiniz.

Sadece kayıtlı kullanıcılar yeni mesaj ekleyebilir. Lütfen giriş yapın.

Mustafa Boncukcu ( Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir ): Dağ Medya ve Zuhal Tuzcu

1 Haziran 2013 tarihli bir yazımızda arkeoloji haberlerinin doğru ve tarafsız bir şekilde okuyucuya ulaşması ve okuyucunun haberin özüne ve amacına uygun olarak bilgilendirilebilmesi için, büyük haber ajanslarının ve haber sitelerinin veya basının arkeoloji mezunu muhabirleri istihdam etmeleri gerektiğini söylemiştik. Bu sayede kültür varlıklarına duyarlı okuyucuların ajanslarda, basında ve internet medyada çarpık olmayan ve doğru arkeolojik haberleri okuyabileceklerini belirtmiştik. Bu temennimiz Dağ Medya tarafından gerçekleştirilmektedir. Dağ Medya'yı okurlara saygılı yayın politikasından dolayı kutluyoruz. Ayrıca arkeoloji yazarı Zuhal Tuzcu'ya başarılar diliyoruz.

Salı, 06 Ağustos 2013

Mustafa Boncukcu ( Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir ): Nevzat Çevik

Myra ve Andriake Kazıları Kurucu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Çevik'in Likya arkeolojisine olan katkıları yadsınamaz. Sayın hocamıza takdir ve teşekkürlerimi sunarım.

Salı, 06 Ağustos 2013

 

Görüntüle 
Powered by Phoca Guestbook

ARKEOGRAFYA websitesi; Arkeoloji, Sanat Tarihi, Tarih, Filoloji, Antropoloji, Paleontoloji, Mitoloji, Müze ve Arkeoteknik ile ilgili konularda yayın yapar.

ARKEOGRAFYA websitesi, Basın Meslek İlkelerine uymaya söz verir.

ARKEOGRAFYA  ©  Her hakkı saklıdır. Yazı ve fotoğraflar kaynak veya bağlantı verilmesi koşuluyla kullanılabilir.